Misja Media Effective Group

Misja

 • Kreowanie, tworzenie, realizacja wysokiej jakości kampanii reklamowych wykorzystując wiedzę ekspercką naszych specjalistów.
 • Fachowe doradztwo i dobór najskuteczniejszych działań marketingowych dla maksymalizacji biznesu naszych klientów.
 • Pomoc naszym klientom w wykorzystaniu Internetu jako efektywnego narzędzia wzrostu sprzedaży produktów i usług.
Filozofia Media Effective Group

Filozofia

 • Ciągły rozwój wiedzy, poznawanie nowych metod i technik skutecznych działań z wykorzystaniem nowych technologii w marketingu dla sukcesów biznesowych naszych klientów.
 • Komunikacja - silne ukierunkowanie na dokładne zrozumienie celów i oczekiwań klientów co do kampanii marketingowych w internecie
 • Sumienność i uczciwość w realizacji celów naszych klientów jest dla nas fundamentem stałej i efektywnej współpracy.
Wartości Media Effective Group

Wartości

 • Uczciwość - pełna uczciwość i przejrzystość w relacjach z naszymi klientami i z pracownikami.
 • Zaufanie - wzajemne zaufanie buduje maksymalne i precyzyjne osiąganie efektów z wyznaczonych celów.
 • Efektywność - skrupulatnie staramy się zrozumieć cele klientów a potem dodajemy wiedzę ekspercką i analityczną aby z powierzonego nam budżetu uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji dla naszych klientów.
 • Precyzja - dużą wagę przykładamy do komunikacji i 100 % zrozumienia celów biznesowych naszych klientów, tak aby każde nasze działanie przynosiło oczekiwany efekt i zbliżało klienta do celu jaki sobie wyznaczył.
 • Kreatywność - walczymy z rutyną w każdym obszarze naszych działań od grafiki po typowo analityczne i techniczne aspekty kampanii online - zawsze szukamy najlepszej drogi do realizacji postawionego celu.
 • Pasja - każdy klient jest dla nas ważny, każda kampania to inny cel i inna rzeczywistość - dla nas każda kampania to zadanie którego finałem ma być zadowolenie klienta ze wzrostu sprzedaży i nowych klientów.
 • Kompleksowość usług - w naszej firmie klienci mogą otrzymać usługę marketing 360 - od kreacji logo, poprzez pełną poligrafię, zakup i hosting domeny czy też e-sklepu, administrację stroną, kampanie online, mobile marketing, dooh, mailing, video marketing itp.

Dlaczego my?

Nasi klienci od ponad 8 lat niezmiennie doceniają:

 • Ekspercką wiedzę, która przekłada się na rozwój biznesu
 • Uczciwość, czasami bolesną, kiedy audytujemy strony www klientów, aby rozpocząć działania SEO czy też kampanie Adwords
 • Partnerstwo - jesteśmy dla klienta partnerem staramy się jak najbardziej poznać biznes klienta, zbadać przewagi konkurencyjne, sprawdzić rynek a potem działać wspólnie tak aby maksymalizować biznes klienta
 • Szybkość reakcji - w przypadku administrowania stron www, czy też kampanii Internetowych - to bardzo istotne aby zmiany były realizowane błyskawicznie ponieważ za nimi stoją pieniądze naszych klientów - my to rozumiemy

Pomnóż zyski, wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie.

Pomożemy Ci dynamicznie osiągnąć dalszy rozwój Twojej firmy wykorzystując najnowsze technologie.

Jeśli chcesz dobrze i precyzyjnie wydawać swoje pieniądze na reklamę w internecie, oraz w pełni wykorzystać możliwości reklamy online - Zadzwoń lub napisz do nas.


Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Bezpłatna wycena Skontaktuj się z nami

Klienci o nas

Zanim wybierzesz partnera, który ma zrobić dla Twojej firmy: stronę www, e-sklep, kampanię w Google, pozycjonowanie, grafikę, logo i szereg innych działań promocyjnych, sprawdź jak oceniają nas klienci, dla których takie działania już realizowaliśmy.

Z Media Effective Group współpracujemy już od kilku lat. Powierzyliśmy tej firmie naszą obsługę w ramach działań promocyjnych w Internecie. Współpraca przebiega bardzo profesjonalnie, otrzymujemy systematycznie raporty z działań w ramach realizowanej kampanii Google Adwords, ale przede wszystkim, mamy bardzo dobry kontakt z pracownikami, którzy pytają nas o przełożenie działań w Internecie na liczbę klientów oraz o bieżące promocje i dostosowują wszystko tak, aby działania w Internecie były zawsze aktualne i najbardziej jak to możliwe efektywne. Szczerze polecamy usługi firmy Media Effective Group, szybkość ich działania oraz pełen profesjonalizm.

Katarzyna Anuszewska
KS_SYSTEM PHU

Firmie Media Effective Group, postanowiłam powierzyć zadanie realizacji: logotypu, wizytówek, strony www oraz doradztwa w zakresie marketingu dla gabinetu stomatologicznego. Byłam zaskoczona wiedzą i fachowością Pana Mirka, który doradzał nam całościowe działania i myślał o wszystkim komplementarnie. Panowie z Media Efective Group wykazują się ogromną wiedzą ale i otwartością na potrzeby nasze przez co wiemy, że rekomendowane przez nich działania przyczyniają się do rozwoju naszego gabinetu, wzrostu liczby pacjentów. Współpracowałam z wieloma firmami, ale dopiero współpraca z Media Effective Group pokazała mi, że są ludzie dla których skuteczny marketing jest naprawdę pasją.

Izabela Brzozowska
Art Dental City

Polecam firmę Media Effective Group – ponieważ ich wiedza, podejście do pracy, kreatywność otwartość ale i terminowość zasługują na polecenie. Widzę, że praca dla klientów tej firmy to ich pasja a podejście do klienta, przygotowanie do projektów i doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Teraz mamy już w realizacji stronę WWW, cały pomysł na Marketing w Internecie który wiem, że będzie skuteczny ponieważ został poparty analizami jakie przedstawił nam pracownik Media Effective Group. Jest wiele firm na rynku, ale postawiłem na Media Effective Group. Sprawdzili się doskonale.

Waldemar Panek
Akademia Auto Serwis